Reference

Zahrady rodinných domů

Zahrady rodinných domů
Dle vlastních návrhů jsme realizovali větší množství rodinných zahrad u obytných domů, penzionů a rekreačních objektů v Krkonoších, na Jablonecku, Liberecku,  v Praze i jinde. Fotografie z postupu prací si můžete prohlédnout v naší fotogalerii.
>>

Arboretum Bukovina na Hrubé Skále

Arboretum Bukovina na Hrubé Skále
Projekt rekonstrukce historického arboreta u zámku Hrubá Skála. Zpracovali jsme inventarizaci stávajícího porostu, kde velká část stromů již dožívala, navrhli obnovu kompozice a řešení nových technických prvků ( brány, oplocení, informační tabule ). Realizace - Správa CHKO Český ráj v roce 1998 - 9 . Náklady cca 3 mil. Kč.
>>

Metelkovy sady Turnov

Metelkovy sady Turnov
Projekt obnovy zeleně v městském parku v Turnově. Zpracovali jsme inventarizaci dřevin,variantní návrhy dispozic a osazovací plán. Dále jsme navrhli řešení nových architektonických  prvků ( lavičky, koše ). Realizace TS Turnov 1999 - 2000.
>>

Dětské hřiště a inline-park Praha - Hloubětín

Na bývylé skládce v Praze - Hloubětíně bylo dle našeho návrhu vybudováno dětské hřiště s inline-parkem. Návrh získal ocenění pražského primátora. Na tuto akci se podařilo získat dotaci z fondů EU. Zpracovali jsme variantní návrhy dispozic, prováděcí projekt pěších a inline komunikací a osazovací plán. Dále jsme navrhli řešení nových architektonických  prvků ( lavičky, koše ). Realizace -...
>>

Zámecký park a alej Jilemnice - projekt obnovy zeleně

Zámecký park a alej Jilemnice - projekt obnovy zeleně
Projekt obnovy zeleně v parku u nemocnice, zámecké aleji a parku, poškozené vichřicí v létě 2009. Na tuto akci se podařilo získat dotaci z fondů EU ( také zásluhou kvalitního projektu). Dodavatel bude vybrán ve výběrovém řízení. Jakožto zpracovatelé projektu se tohoto výběru neúčastníme, budeme zajišťovat autorský dozor. Předpokládané náklady 7 mil. Kč, termín dokončení 2013.
>>

Masarykova městská nemocnice Jilemnice - projekt obnovy zeleně

Masarykova městská nemocnice Jilemnice - projekt obnovy zeleně
Dle vlastního návrhu jsme započali s postupnou obnovou zeleně v areálu nemocnice. Realizace postupně od r.2008
>>

Projekt rekonstrukce hřbitova v Rokytnici nad Jizerou

Projekt rekonstrukce hřbitova v Rokytnici nad Jizerou
Rekonstrukce hřbitova v Rokytnici nad Jizerou. Na tuto akci se podařilo získat dotaci z fondů EU ( také zásluhou kvalitního projektu). . Jakožto zpracovatelé projektu se realizace neúčastníme, zajišťujeme autorský dozor. Předpokládané náklady 6,2 mil. Kč, termín dokončení 2012. Realizace: Firma Brex s r.o. a její subdodavatelé.
>>

Vyhledávání

© 2009 Všechna práva vyhrazena.